Welcome!

Welcome to the official BlackBerry Support Community Forums.

This is your resource to discuss support topics with your peers, and learn from each other.

inside custom component

BlackBerry® OS Smartphones

Reply
Highlighted
Visitor
Registered: ‎10-11-2012
My Device: TORCH
My Carrier: TURCELL

CİHAZ DEĞİŞİMİ

[ Edited ]

DEĞERLİ BLACKBERRY 25.03.2011 TARİHİNDE TÜRKCELL ARACALIĞI İLE ALMIŞ OLDUĞUM BLACKBERRY 9800 TORCH MODEL  35546604452604 IMEI NOLU CHAZIM DAHA ALDIĞIMIN İKİNCİ HAFTASI SERVİSE GÖNDERDİM. VE EN SON NİSAN 2012 DE 5. KEZ ARIZALANDI VE TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ İLE CİHAZ DEĞİŞİM TALEBİNDE BULUNDUM.CİHAZ DEĞİŞİM KARARININ ÇIKMASI UZADI VE EN SONUNDA 23.07.2012 TARİHİ İTİBARİ İLE CİHAZ DEĞİŞİM KARARI ÇIKTI.CİHAZI ALMIŞ OLDUĞUM CEPPA ELEKTRONİK ARACILIĞI  İLE K.V.K SERVİSİNE 06.09.2012 TARİHİNDE GÖNDERDİM.  VE HER ARAYIP SORMAM DA DEĞİŞİM İÇİN BLACKBERRY LE GÖRÜŞÜYORUZ. KISA ZAMANDA SONUÇLANIR ŞEKLİNDE CEVAPLA KARŞILAŞIYORUM ENSON GÖRÜŞMEM DE İSE BLACKBERRY CİHAZ DEĞİŞİMİNİ KABUL ETMİYOR İTİRAZ ETMEMİZİ İSTİYOR VE ZATEN BİZİM İTİRAZIMIZ VAR DİYE BİLİDİRDİK. ŞEKLİNDE BİR BİLGİ VERİLDİ. BU OLAYIN BİRAN ÖNCE SONUÇLANDIRILMASINI VE BENİM BİR YILDIR SÜREN BU MADURİYETİMİN BİRAN ÖNCE GİDERİLMESİNİ İSTİYORUM. ARTIK BLACKBERRY DEDİKLERİ ZAMAN  SİNİRLENİR HALE GELDİM. TELEFONUM DAN GAYET MEMNUNDUM AMA ARTIK DEĞİL BANA BLACKBERRY NASIL DİYE SORAN OLDUĞU ZAMAN ALMAYIN KARDEŞİM BLACKBERRY Mİ UZAK DURUN DEMEYE BAŞLADIM. VE BUNDAN SONRADA KARALAMA KAMPANYASI YAPACAĞIM SİZDEN OLAN MEMNUNİYETSİZLİĞİMİ TÜM DÜNYA İLE GEREK FACEBOOK GEREKSE TWİTTER ARACILIĞI İLE PAYLAŞACAĞIM.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞI BU MUDUR SİZDE? EN KISA SÜREDE CEVAP BEKLİYORUM SİZLERDEN MAİL ADRESİM:(personal info removed)@hotmail.com TELEFON NUMARAM İSE +(personal info removed)